İlçe Müdürlükleri

Bodrum İlçe Müdürlüğü

​İlçe Müdürü / V.
​Fahrettin DOĞAN
​İlçe AdresiKumbahçe Mahallesi Paşatarlası Sokak No:3
​İlçe Telefonu0252 316 10 31
E-Posta Adresi​bodrum@tarim.gov.tr
Kep Adresi​bodrum@gthb.hs01.kep.tr

Dalaman İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Ergün AKDENİZ
İlçe AdresiMerkez Mah. Cumhuriyet Cad. Melek Apt. No:12/2
İlçe Telefonu0252 692 52 77
E-Posta Adresidalaman@tarim.gov.tr
Kep Adresidalaman@gthb.hs01.kep.tr

Datça İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Bülent ŞATIR
İlçe Adresi
İlçe Telefonu0252 712 30 25
E-Posta Adresidatca@tarim.gov.tr
Kep Adresidatca@gthb.hs01.kep.tr

Fethiye İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Şaban SARIKAYA
İlçe AdresiTuzla Mahallesi Sadi Pekin Caddesi No:5
İlçe Telefonu0252 614 14 79
E-Posta Adresifethiye@tarim.gov.tr
Kep Adresifethiye@gthb.hs01.kep.tr

Kavaklıdere İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Emrullah ÇETİN
İlçe AdresiBakırcılar Mah. Hükümet Konağı Kat 2
İlçe Telefonu0252 592 80 14
E-Posta Adresikavaklidere@tarim.gov.tr
Kep Adresikavaklidere@gthb.hs01.kep.tr

Köyceğiz İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Hakan Abdülhamit Han MUKYEN
İlçe AdresiGülpınar Mah.Atatürk Cad. No:72
İlçe Telefonu0252 262 46 67
E-Posta Adresikoycegiz@tarim.gov.tr
Kep Adresikoycegiz@gthb.hs01.kep.tr

Marmaris İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Nejmettin KAYA
İlçe AdresiKordon Caddesi Hükümet Konağı Kat:1
İlçe Telefonu0252 412 10 11
E-Posta Adresimarmaris@tarim.gov.tr
Kep Adresimarmaris@gthb.hs01.kep.tr

Menteşe İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Mehmet KURAY
İlçe AdresiMuslihittin Mahallesi Hasat Sokak Fidanlık Mevkii
İlçe Telefonu0252 213 00 27
E-Posta Adresimentese@tarim.gov.tr
Kep Adresimentese@gthb.hs01.kep.tr

Milas İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Eşref ARSLAN
İlçe Adresiİsmetpaşa Mah. Zafer Sokak No:19
İlçe Telefonu0252 512 11 49
E-Posta Adresimilas@tarim.gov.tr
Kep Adresimilas@gthb.hs01.kep.tr

Ortaca İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Okan BİLGİÇ
İlçe AdresiTerzialiler Mah. Cumhuriyet Cad. No:51
İlçe Telefonu0252 282 52 42
E-Posta Adresiortaca@tarim.gov.tr
Kep Adresiortaca@gthb.hs01.kep.tr

Seydikemer İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Engin MARAŞLI
İlçe AdresiMenekşe Mah. Prof. Dr. Yüksel Özden Cad. No:81-83-85
İlçe Telefonu0252 656 35 01
E-Posta Adresiseydikemer@tarim.gov.tr
Kep Adresiseydikemer@gthb.hs01.kep.tr

Ula İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.Süleyman KURNAZ
İlçe AdresiKöprübaşı Mahallesi, Hükümet Konağı Giriş Kat
İlçe Telefonu0252 242 30 10
E-Posta Adresiula@tarim.gov.tr
Kep Adresiula@gthb.hs01.kep.tr

Yatağan İlçe Müdürlüğü

İlçe Müdürü / V.İsmail Hakkı YÜKSEL
İlçe Adresi

Konak Mahallesi, Atatürk Caddesi, Hükümet Konağı Kat:2

İlçe Telefonu0252 572 50 23
E-Posta Adresiyatagan@tarim.gov.tr
Kep Adresiyatagan@gthb.hs01.kep.tr
''